Stěhování bytu

Budete se stěhovat a hledáte spolehlivého partnera, který Vám pomůže? Nevíte kde začít? Stěhování bytu nemusí vždy být pouze stres. Stehovanizdarma.cz Vám nabízí kompletní stěhovací služby v oblasti stěhování bytů a domácností.

Cenu stěhování bytu si můžete spočítat sami prostřednictvím naší kalkulačky stěhování. Vyplníte-li poptávkový formulář, budeme Vás kontaktovat do 10-ti minut od odeslání. Cenu Vám rádi sdělíme i na naší info lince 721 323 333

Stěhování bytu - nošení nábytku Stěhování bytu - stěhování sedací soupravy Stěhování bytu - nakládání auta

Proč na stěhování bytu využít naše služby?

 • máme 10 let zkušeností se stěhováním bytů
 • měsíčně přestěhujeme Ø 20 - 30 bytů
 • nevyužíváme brigádníky, u nás stěhují profesionálové
 • péče o zákazníky je u nás na prvném místě
 • nabízíme nízké ceny bez skrytých příplatků
 • jsme flexibilní, stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra
 • jsme nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce

Reference na stěhování:

Zde Vám předkládáme referenční dopisy našich zákazníků:

Referenční dopis od Raiffeisen Stavební Spořitelny Reference na stěhování od Chorvatského Velvyslanectví Reference na stěhování od Sedlák Interiér Reference na stěhování od JConsult

Stěhování bytu od stehovanizdarma.cz

Návštěva technika

Před samotným stěhováním doporučujeme, aby jste si sjednali nezávaznou návštěvu naším technikem u Vás doma. Tato služba je zcela zdarma. Náš technik Vám:

 • navrhne optimální postup stěhování bytu
 • doporučí vhodný obalový materiál
 • určí potřebnou velikost stěhovacího vozu
 • určí počet pracovníků
 • vypracuje cenovou nabídku

V případě, že Vám budou naše služby a cenová nabídka na stěhování bytu vyhovovat, můžete s naším technikem sepsat závaznou objednávku.

Přípravy na stěhování bytu

Před samotným stěhováním je zapotřebí předměty řádně zabalit a připravit na stěhování. Naši pracovníci Vám rádi a ochotně poradí s přípravou.

Nechcete-li se přípravám na stěhování bytu věnovat (např. z časových důvodů) nabízíme Vám balící službu formou stěhování bytu na klíč. Při této službě se o vše postaráme my, veškeré starosti se stěhování přenecháte nám.

Balení skla Balení nábytku do vlnité lepenky Zabalení nábytku vlnitou lepenkou

Stěhování bytu

Ve sjednaném tremínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s pracovníky, kteří budou Vaše stěhování bytu zajišťovat. Každá posádka má svého vedoucího pracovníka, který s Vámi bude operativně řešit veškeré Vaše potřeby a požadavky.

V rámci každého stěhování bytu zajišťujeme potřebné montáže nábytku, k balení používáme pouze vhodný obalový materiál. Standardně balíme nábytek do fixační fólie a poté na stěhovacím voze do ochranných dek. Do stěhovacího vozu se v první řadě nakládá nábytek, který je dle potřeby prokládán krabicemi a drobnostmi. Veškeré předměty stěhujeme s nejvyšší opatrností aby nedošlo k poškození.

Po naložení veškerých předmětů na vozidlo následuje transport na adresu vykládky. Při vykládání vždy umisťujeme předměty na Vámi požadované místo a nábytek vybalujeme z ochraných obalů, které v případě požadavku odvážíme k likvidaci.

Stěhování bytu - stěhování na popruhách Stěhování bytu - nakládání nábytku do auta Stěhování bytu - nošení televize

Obalový materiál

Ke každému stěhování nabízíme obalový materiál zdarma. V případě, že si u nás chcete pouze obalový materiál zakoupit, kontaktujte nás na naší info lince 721 323 333.

Stěhování oknem

Občas se stává, že si zakoupíte novou sedací soupravu nebo klavír a zjistíte, že se Vám do bytu dveřmi nevejde. V těchto případech nabízíme službu stěhování oknem, na kterou využíváme do druhého podlaží auto s rukou. Do vyšších pater stěhujeme jeřábem, kde jsme schopni předmět zvednout až do výšše 120 metrů

Odvoz na skládku

Součástí stěhování může být i likvidace nepotřebných předmětů. Hl.m.Praha nabízí tuto likvidaci zdarma, k těmto účelům můžete využít sběrné dvory Praha. Podmínkou bezplatné likvidace je vjezd do areálu SD vozidlem do celkové hmotnosti 3500kg. Pro právnické osoby je likvidace zpoplatněna částkou 990 Kč / 1m3.

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru