Stěhování strojů

Stěhování strojů je jedno z nejnáročnějších přesunů, za 10 let jsme přestěhovali mnoho strojů. Naše zkušenosti v tomto oboru jsme získali především při asistenci na stěhování strojů a přístrojů pro společnost Vodafone a T-Mobile, pro které jsme stěhovali vybavení vysílačů po celých Čechách (stovky tun).

Chcete rychle zjistit cenu stěhování strojů? Vyplňte poptávkový formulář, budeme Vás kontaktovat do 10-ti minut od odeslání. Cenu Vám rádi sdělíme i na naší info lince 721 323 333

Stěhování klimatizační jednotky 1000 kg Stěhování prodejní buňky Vodafone 4500 kg Stěhování buňky Vodafone 4500kg na hlavním nádraží

Proč na stěhování strojů využít naše služby?

 • máme 12 let zkušeností se stěhováním strojů
 • jsme vybaveni na tento druh stěhování do hmotnosti 200 tun
 • měsíčně přestěhujeme Ø 10 strojů
 • nevyužíváme brigádníky, u nás stěhují profesionálové
 • nabízíme nízké ceny bez skrytých příplatků
 • jsme flexibilní, stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra
 • jsme nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce

Reference na stěhování:

Zde Vám předkládáme referenční dopisy našich firemních zákazníků.

Referenční dopis od Raiffeisen Stavební Spořitelny Reference na stěhování od Chorvatského Velvyslanectví Reference na stěhování od Sedlák Interiér Reference na stěhování od JConsult

Stěhování strojů od stehovanizdarma.cz

Návštěva technika

Před samotným stěhováním doporučujeme, aby jste si sjednali nezávaznou návštěvu naším technikem. Tato služba je zcela zdarma. Náš technik se detailně seznámí s Vaším požadavkem a navrhne Vám:

 • optimální postup stěhování
 • potřebnou velikost stěhovacího vozu
 • počet pracovníků
 • vypracuje cenovou nabídku

V případě, že Vám budou naše služby a cenová nabídka na stěhování strojů vyhovovat, můžete s naším technikem sepsat závaznou objednávku.

Přípravy na stěhování strojů

Před samotným stěhováním je zapotřebí odklidit veškeré předměty, které by mohly bránit ve stěhování. S přípravou Vám rádi naši pracovníci pomohou nebo poradí.

Stěhování strojů

Počet pracovníků je vždy určen naším technikem na základě obhlídky stěhovaného předmětu. Předměty do celkové hmotnosti 800 kg stěhujeme klasickým způsobem na které využíváme stěhovací popruhy a manipulační vozíky. Nad 800 kg dle dispozic využíváme schodolez s nosností 1500kg. Na těžší předměty využíváme speciální stěhovací pomůcky.

Stěhování strojů - doplňkové služby

Stěhování oknem

Občas se stává, že není možné stroj dostat na požadované místo jiným způsobem než provést stěhování oknem. Při tomto stěhování využíváme do druhého podlaží (dle hmotnosti stroje) auto s rukou. Do vyšších pater stěhujeme jeřábem, kde jsme schopni předmět zvednout až do výšše 120 metrů.

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru