Stěhování pianina

Plánujete stěhování pianina a hledáte spolehlivého partnera, který pro Vás stěhování zajistí? Chcete mít 100% jistotu, že vše proběhne hladce a bez závad? S námi se bát nemusíte, jsme profesionálové.

Stěhování pianina od stehovanizdarma.cz

Proč na stěhování pianina využít naše služby?

  • máme 10 let zkušeností se stěhováním pianin
  • máme fyzicky zdatné a zkušené pracovníky
  • měsíčně přestěhujeme Ø 30 - 35 pianin
  • nabízíme velice nízké ceny bez skrytých příplatků
  • 100% jistota naprosto bezchybné služby

Reference na stěhování pianina

Na stěhování pianina nás využívají i renomované firmy v oboru výroby, servisu a prodeje pianin a klavírů.

Reference na stěhování od Piana Rendl Reference na stěhování od Bohemia Piano Reference na stěhování od C. Bechstein Reference na stěhování od Společnosti Fryderyka Chopina

Stěhování pianina od stehovanizdarma.cz

Před samotným stěhováním pianina naši pracovníci zkontrolují stav nástroje a pořídí fotodokumentaci, případné závady a poškození jsou zapsány do zakázkového listu.

Zabalení pianina

Poté dochází k balení pianina (dle přání zákazníka). Více informací k balení a úkonum před stěhováním naleznete na stránce přípravy na stěhování.

Stěhování pianina

Samotné stěhování pianina v drtivé většině provádí dva naši pracovníci. Mnoho našich zákazníků bývá často vyděšeno, že jsme poslali pouze dva pracovníky, ale nemusíte mít obavy. Víme co děláme, této činnosti se věnujeme profesionálně a máme v tomto oboru dostatek zkušeností. Máme specializovaný tým pracovníků, kteří stěhují pouze takto těžké předměty.

Pomůcky na stěhování pianina

Ke stěhování pianina po schodišti používáme klasický stěhovací popruh (párovka), na kterých se pianino přenáší. Transport na rovném povrch nám zajišťuje pianinový vozík s nosností 1000kg. V případě nerovného povrchu (např. zahrada) využíváme pianinový vozík "speciál", který je na tento povrch přizpůsobený.

Stěhovací pomůcky vhodné nejen na stěhování pianina

Příslušenství k pianinům

Ke stěhování pianina i samostatně nabízíme např. mysky pod pianino, které chrání Vaší podlahu, Leštěnky na povrchovou úpravu laku, atd.

Speciální čistící sada a leštěnka na piana v jednom včetně hadříků Skleněná podložka pod pianino nebo malý klavír Teploměr s vlhkoměrem pro Vaše piano Sada plastových podložek pod pianino

Stěhování pianina oknem

Občas se setkáváme s případy, kdy není možné realizovat stěhování klasickým způsobem. Někdy k tomu brání úzké nebo točité schodiště, někdy si prostě nepřejete, aby jsme stěhovali po Vašem novém schodišťi a hledáme alternativní řešení, jak pianino dostat na požadované místo. Ve většině případů dochází ke stěhování pianina oknem, které většinou zajišťujeme pomocí auta s hydraulickou rukou.

Když to jejde po schodech, nabízíme stěhování oknem

Stěhování pianina jeřábem

V případě vyšších poschodí (kam nedosáhne auto s rukou) využíváme naše smluvní partnery s jeřáby, které mají zdvih až 120 metrů (cca 30 pater). Několikrát se již stalo, že ani tímto způsobem nebylo možné stěhování realizovat a muselo dojít k rozebrání nástroje.

Stěhování pianina jeřábem do vyšších poschodí


Ke stěhování pianina doporučujeme:

Renovace, servis, ladění

Potřebuje Vaše pianino po stěhování naladit nebo by jste si přáli udělat kompletní renovaci, třeba i se změnou barvy Vašeho nástroje? Firma Rendl Piana se věnuje oboru klavírnictví již od roku 1911.

 

Chcete si přečíst referenční dopisy našich zákazníků?

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru