Stěhování na klíč

Potřebujete pomoc s přípravou na stěhování? Nemáte dostatek času a sil aby jste vše před stěhováním připravili? Pomůžeme Vám. Nabízíme službu stěhování na klíč, se kterou si při Vašem stěhování můžete odpočinout nebo se věnovat jiným činnostem.

Chcete rychle zjistit cenu Vašeho stěhování na klíč? Pošlete nám Vaší nezávaznou poptávku nebo nám zavolejte na info linku 721 323 333 a domluvte si nezávaznou návštěvu naším technikem u Vás doma nebo v kanceláři.

Stěhování na klíč - balení nádobí Stěhování na klíč - balení nábytku Stěhování na klíč - balení nábytku do vlnité lepenky

Proč při stěhování na klíč využít naše služby?

 • máme 12 let zkušeností se stěhováním na klíč
 • měsíčně realizujeme Ø 10 stěhování na klíč
 • nevyužíváme brigádníky, u nás stěhují profesionálové
 • péče o zákazníky je u nás na prvném místě
 • nabízíme nízké ceny bez skrytých příplatků
 • stěhovací služby máme pojištěny do výšše 5.000.000 Kč
 • jsme flexibilní, stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra
 • jsme nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce

Reference na stěhování:

Zde Vám předkládáme referenční dopisy zákazníků, kteří naší službu již využili nebo dlouhodobě využívají.

Referenční dopis od Raiffeisen Stavební Spořitelny Reference na stěhování od Chorvatského Velvyslanectví Reference na stěhování od Sedlák Interiér Reference na stěhování od JConsult

Stěhování na klíč od stehovanizdarma.cz

Návštěva technika

Každé stěhování má své individuální potřeby a požadavky. Aby jsme se mohli dokonale seznámit s Vaším stěhováním, je zapotřebí, aby jste si domluvili nezávaznou návštěvu naším technikem. Náš technik se:

 • seznámí s rozsahem Vašeho stěhování
 • zjistí Vaše potřeby a požadavky
 • navrhne optimální postup stěhování
 • doporučí vhodný obalový materiál
 • určí potřebnou velikost stěhovacího vozu
 • určí počet pracovníků
 • vypracuje cenovou nabídku

V případě, že Vám budou naše služby a cenová nabídka stěhování na klíč vyhovovat, můžete s naším technikem sepsat závaznou objednávku.

Přípravy stěhování na klíč

V případě stěhování na klíč se o celou přípravu na stěhování postaráme my, ale kdyby jste si přeci jen chtěli něco připravit sami, naši pracovníci Vám rádi s přípravou poradí.

Stěhování na klíč

Každé stěhování na klíč má svůj individuální postup, kdy se služba vytváří vždy dle Vašich požadavků a potřeb. U stěhování na klíč není potřebná ani Vaše asistence, veškeré předměty řádně zabalíme do krabic, nábytek do ochranných obalů, elektroniku do kartónů a zbytek dle potřeby. Mnoho našich zákazníků nám prostě jen předá klíče od svého starého a nového domova a my se o vše postaráme. Až přijedete po víkendu zpět, přijedete již do nového a vše bude na svém místě.

Obalový materiál

Ke každému stěhování nabízíme obalový materiál zdarma. V případě, že si u nás chcete pouze obalový materiál zakoupit, kontaktujte nás na naší lince 721 323 333.

Stěhování oknem

Občas se stává, že si zakoupíte novou sedací soupravu nebo klavír a zjistíte, že se Vám do bytu dveřmi nevejde. V těchto případech nabízíme službu stěhování oknem, na kterou využíváme do druhého podlaží auto s rukou. Do vyšších pater stěhujeme jeřábem, kde jsme schopni předmět zvednout až do výšše 120 metrů

Odvoz na skládku

Součástí stěhování může být i likvidace nepotřebných předmětů. Hl.m.Praha nabízí tuto likvidaci zdarma, k těmto účelům můžete využít sběrné dvory Praha. Podmínkou bezplatné likvidace je vjezd do areálu SD vozidlem do celkové hmotnosti 3500kg. Pro právnické osoby je likvidace zpoplatněna částkou 990 Kč / 1m3.

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru