Stěhování do zámoří

Budete se stěhovat do zámoří a hledáte spolehlivého partnera, který pro Vás stěhování zajistí? Nejste spokojeni s nabídkami našich konkurenčních firem?

Zašlete Vaší poptávku nám! Ceny stěhování do zámoří stanovujeme individuálně dle potřeb zákazníka, u některých destinací nabízíme ceny i o 50% levněji než ostatní stěhovací firmy. Stehovanizdarma.cz Vám nabízí kompletní stěhovací služby v oblasti stěhování do zámoří. Váš byt nebo kancelář přestěhujeme do 79 států.

Stěhování do zámoří - nakládka do kontejneru Naložený kontejner Transport kontejnerů do zámoří

Cenu stěhování nedoporučujeme počítat prostřednictvím naší kalkulačky, cenu Vašeho stěhování do zámoří Vám sdělíme na základě odeslání Vaší nezávazné poptávky nebo na naší info lince 721 323 333

Proč na stěhování do zámoří využít naše služby?

 • máme 12 let zkušeností se stěhováním do zámoří
 • měsíčně realizujeme Ø 5 - 7 zakázek do/ze zámoří
 • nevyužíváme brigádníky, u nás stěhují profesionálové
 • péče o zákazníky je u nás na prvném místě
 • nabízíme nízké ceny bez skrytých příplatků
 • nabízíme nadstandardní balící služby a kvalitní obalový materiál
 • naše stěhovací služby jsou pojištěny do výšše 5.000.000 Kč
 • jsme nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce

Reference na stěhování do zahraničí:

Zde Vám předkládáme referenční dopisy našich zákazníků, kteří naše stěhovací služby již využili.

Referenční dopis od Raiffeisen Stavební Spořitelny Reference na stěhování od Chorvatského Velvyslanectví Reference na stěhování od Sedlák Interiér Reference na stěhování od JConsult

Stěhování do zámoří od stehovanizdarma.cz

Návštěva technika

V případě stěhování do zámoří doporučujeme, aby jste si sjednali nezávaznou návštěvu naším technikem u Vás doma. Tato služba je zcela zdarma. Náš technik Vám:

 • navrhne optimální postup stěhování
 • doporučí vhodný obalový materiál
 • určí potřebnou velikost stěhovacího vozu / kontejneru
 • určí počet pracovníků
 • vypracuje cenovou nabídku

V případě, že Vám budou naše služby a cenová nabídka na stěhování do zámoří vyhovovat, můžete s naším technikem sepsat závaznou objednávku.

Při stěhování ze zámoří není vždy možné obhlídku naším technikem realizovat. Aby bylo možné co nejpřesněji odhadnout objem stěhování prosíme o zaslání fotografií místností nebo krátkého videa.

Přípravy na stěhování do zámoří

Před samotným stěhováním je zapotřebí předměty řádně zabalit a připravit na stěhování. Jedná se o stěhování na větší vzdálenost a určitě přípravu nepodceňujte. Naši pracovníci Vám s přípravou poradí nebo pomohou.

Nechcete-li se přípravám na stěhování do zámoří věnovat (např. z časových důvodů) nabízíme Vám balící služby formou stěhování do zámoří na klíč. Při této službě se o vše postaráme my, veškeré starosti se stěhováním přenecháte nám.

Stěhování do zámoří

Ve sjednaném tremínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz / kontejner s pracovníky, kteří budou Vaše stěhování do zahraničí zajišťovat. Každá posádka má svého vedoucího pracovníka, který s Vámi bude operativně řešit veškeré Vaše potřeby a požadavky.

Každé stěhování je jiné a každý zákazník má jiné požadavky na své stěhování. Postup stěhování je tedy vždy individuální a to k Vašim potřebám. V rámci každého zajišťujeme potřebné montáže nábytku, k balení používáme pouze vhodný obalový materiál. Standardně doporučujeme při stěhování do zámoří vše důkladně zabalit. Nábytek především alespoň do bublinkové fólie a vlnité lepenky. Do stěhovacího vozu / kontejneru se v první řadě nakládá nábytek, který je dle potřeby prokládán krabicemi a drobnostmi. Veškeré předměty stěhujeme s nejvyšší opatrností aby nedošlo k poškození.

Stěhování do zámoří - doplňkové služby

Stěhovací pomůcky

Chcete-li stěhování do zámoří realizovat "svépomocí" doporučujeme Vám na stěhování využít vhodné stěhovací pomůcky, které Vám stěhování ulehčí a při troše zručnosti podstatně eliminují případná poškození.

Obalový materiál

Ke každému stěhování nabízíme obalový materiál zdarma. V případě, že si u nás chcete pouze obalový materiál zakoupit, kontaktujte nás na +420 721 323 333.

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru