Stěhování do zahraničí

Plánujete stěhování do zahraničí a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která pro Vás stěhování zajistí? Nejste spokojeni s nabídkami našich konkurenčních firem?

Poptejte stěhování u nás! Ceny stěhování do zahraničí stanovujeme individuálně, u některých destinací nabízíme ceny i o 50% levnější než konkurence. Stehovanizdarma.cz Vám nabízí kompletní stěhovací služby v oblasti stěhování do zahraničí. Váš byt nebo kancelář přestěhujeme do 79 států.

Stěhování do zahraničí - balení nábytku Stěhování do zahraničí - stěhování stolu Stěhování do zahraničí - balení klavíru

Cenu stěhování nedoporučujeme počítat prostřednictvím naší kalkulačky, cenu Vašeho stěhování do zahraničí Vám do 10-ti minut sdělíme při odeslání nezávazné poptávky nebo ihned na naší info lince 721 323 333.

Proč na stěhování do zahraničí využít naše služby?

 • máme 12 let zkušeností se stěhováním do zahraničí
 • měsíčně realizujeme Ø 10 - 15 zakázek do/ze zahraničí
 • nevyužíváme brigádníky, u nás stěhují profesionálové
 • péče o zákazníky je u nás na prvném místě
 • nabízíme nízké ceny bez skrytých příplatků
 • jsme flexibilní, stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra
 • jsme nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce

Reference na stěhování do zahraničí:

Zde Vám předkládáme referenční dopisy našich zákazníků, kteří naše stěhovací služby již využili.

Referenční dopis od Raiffeisen Stavební Spořitelny Reference na stěhování od Chorvatského Velvyslanectví Reference na stěhování od Sedlák Interiér Reference na stěhování od JConsult

Stěhování do zahraničí od stehovanizdarma.cz

Návštěva technika

V případě stěhování do zahraničí doporučujeme, aby jste si sjednali nezávaznou návštěvu naším technikem u Vás doma. Tato služba je zcela zdarma. Náš technik Vám:

 • navrhne optimální postup stěhování do zahraničí
 • doporučí vhodný obalový materiál
 • určí potřebnou velikost stěhovacího vozu
 • určí počet pracovníků
 • vypracuje cenovou nabídku

V případě, že Vám budou naše služby a cenová nabídka na stěhování bytu vyhovovat, můžete s naším technikem sepsat závaznou objednávku.

Při stěhování ze zahraničí není vždy možné obhlídku naším technikem realizovat. Aby bylo možné co nejpřesněji odhadnout objem stěhování prosíme o zaslání fotografií místností nebo krátkého videa.

Přípravy na stěhování do zahraničí

Před samotným stěhováním je zapotřebí předměty řádně zabalit a připravit na stěhování. Jedná se o stěhování na větší vzdálenost a určitě přípravu nepodceňujte. Naši pracovníci Vám rádi poradí na naší infolince 721 323 333.

Nechcete-li se přípravám na stěhování do zahraničí věnovat (např. z časových důvodů) nabízíme Vám balící služby formou stěhování do zahraničí na klíč. Při této službě se o vše postaráme my, veškeré starosti se stěhování přenecháte nám.

Stěhování do zahraničí - příprava na balení Stěhování do zahraničí - zabalení jídelního stolu a židlí Stěhování do zahraničí - zabalení komody a obrazů

Stěhování do zahraničí

Ve sjednaném tremínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s pracovníky, kteří budou Vaše stěhování do zahraničí zajišťovat. Každá posádka má svého vedoucího pracovníka, který s Vámi bude operativně řešit veškeré Vaše potřeby a požadavky.

Každé stěhování je jiné a každý zákazník má jiné požadavky na své stěhování. Postup stěhování je tedy vždy individuální a to k Vašim potřebám. V rámci každého zajišťujeme potřebné montáže nábytku, k balení používáme pouze vhodný obalový materiál. Standardně doporučujeme při stěhování do zahraničí vše důkladně zabalit. Nábytek především alespoň do bublinkové fólie. Do stěhovacího vozu se v první řadě nakládá nábytek, který je dle potřeby prokládán krabicemi a drobnostmi. Veškeré předměty stěhujeme s nejvyšší opatrností aby nedošlo k poškození.

Po naložení veškerých předmětů na vozidlo následuje transport na adresu vykládky. Při vykládání vždy umisťujeme předměty na Vámi požadované místo a nábytek vybalujeme z ochraných obalů, které v případě požadavku odvážíme k likvidaci.

Stěhování do zahraničí - doplňkové služby

Stěhovací pomůcky

Chcete-li stěhování do zahraničí realizovat "svépomocí" doporučujeme Vám na stěhování využít vhodné stěhovací pomůcky, které Vám stěhování ulehčí a při troše zručnosti podstatně eliminují případná poškození.


nenalezena žádná položka

Nejvyužívanější služby

Stěhování pianina
Profesionální stěhování pianina za super cenu!      Stěhování pianina

Stěhování na klíč
Pohodlné stěhování bez dřiny! O vše se postará naše firma.      Stěhování na klíč

Stěhování do zahraničí
Stěhujeme do 79 států světa za velice příznivé ceny! Při stěhování mimo EU včetně vyřízení celních formalit.      Stěhování do zahraničí

Stěhování klavíru
Jsme specialisté na stěhování klavíru. Stěhujeme za velmi příznivé ceny!      Stěhování klavíru

Partneři | Alfa Stěhování, Váš specialista na stěhování po Praze.
Vycukejse.cz - profesionální stěhování pianina a klavíru